Слухати

Спецпредставник США Волкер зустрінеться с представником РФ у Мінську

19 серпня 2017 - 07:54 4
Вже 23 серпня Волкер відправиться до Києва, де приєднається до міністра оборони Джеймса Меттіса на зустрічі з високопоставленими урядовцями України

Спеціальний представник США по Україні Курт Волкер в понеділок, 21 серпня в Мінську (Білорусь) зустрінеться з з представником російського уряду для обговорення російсько-українських відносин.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Держдепу США.

«Потім він відправиться до Вільнюса, Литвa, щоб зустрітися з високопоставленими урядовцями, щоб обговорити подальші кроки в Україні», — додали в Держдепі.

Вже 23 серпня Волкер відправиться до Києва, де приєднається до міністра оборони Джеймса Меттіса  на зустрічі з високопоставленими урядовцями України для «обговорення наступних кроків на дипломатичних переговорах по відновленню суверенітету і територіальної цілісності України».

Як повідомляло Громадське радіо, міністр оборони Сполучених Штатів Америки Джеймс Меттіс відвідає Україну до 24 серпня 2017 року. Міністр почне поїздку з Йорданії, де зустрінеться з королем Абдалла II ібн Хусейн аль-Хашимі. Візит буде першим для Меттіса в Йорданію як міністр оборони. Нагадаємо, в США оголосили тендер на поставку нелетальної зброї в Україні.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+