Слухати

У Києві зафіксували високе забруднення повітря на Бесарабці, площі Перемоги та інших місцях

19 серпня 2017 - 08:07
Рівень забруднення діоксидом азоту досяг 4-5 середньодобових значень в районах: Бессарабської та Деміївської площ, а також вулиць Довженка, Попудренка, Каунаської
У Києві зафіксували високе забруднення повітря на Бесарабці, площі Перемоги та інших місцях / Новини на Громадському радіо

В окремих районах Києва зафіксували високе забруднення повітря діоксидом азоту, оксидом вуглецю та формальдегідом

Про це повідомляє прес-центр Київської міської державної адміністрації.

Так, протягом 17 та 18 серпня рівень забруднення формальдегідом досяг 4-5 середньодобових значень в районах: Бессарабської, Деміївської та площі Перемоги, вулиці Довженка.

Рівень забруднення діоксидом азоту досяг 4-5 середньодобових значень в районах: Бессарабської та Деміївської площ, а також вулиць Довженка, Попудренка, Каунаської.

Перевищення максимальних значень оксида вуглецю  зафіксонано в районах Бессарабської, Деміївської та площі Перемоги, Оболонського проспекту та вулиці Довженка.

Зазначається, що з 16 серпня в столиці спостерігаються метеорологічні умови, що сприяють накопиченню та утриманню шкідливих домішок у повітрі. 

За прогнозом Гідрометцентру, такі метеорологічні умови утримаються в Києві до 21 серпня.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+