Слухати

У вересні Київводоканал надішле клієнтам нові платіжки

19 серпня 2017 - 14:14
Нові рахунки міститимуть більше інформації
У вересні Київводоканал надішле клієнтам нові платіжки / Новини на Громадському радіо

З вересня кияни отримають платіжки за воду, які будуть оформлені за новим зразком. Про це Громадському радіо повідомив Валерій Люлін, директор розрахункового департаменту Київводоканалу.

Згідно з новим законом про комерційний облік, до рахунків-фактур Київводоканалу з’явилися додаткові вимоги.

«Усі ці вимоги будуть відображені: багато додаткової інформації, реквізити компанії, буде зазначено розрахунковий рахунок, стан розрахунків, наявність боргу, попередні і поточні показання. Рахунок буде містити більше інформації, і вона буде дуже корисна нашому споживачеві», - запевнив Люлін.

Пан Люлін також прокоментував незадоволення киян щодо плутанини з цифрами у платіжках, довгих черг в пунктах обслуговування клієнтів, а також неможливість додзвонитися на гарячу лінію.

«Ми цього місяця закінчили перевіряти всіх киян на квитанції про нарахування. У цьому процесі виникають помилки, але їх можна коригувати, і Київводоканал не братиме гроші за вигадані і нараховані надоб’єми. Людина може надати фотографію свого лічильника або зробити контрольну звірку показань, і ми зробимо перерахунок. Якщо показання лічильників не відповідає тому, що людина бачить в квитанції (а такі проблеми дійсно виникають), одна з причин — той факт, що довгі роки Київ жив у режимі квитанцій самозаповнення, усе писали свої цифри», — сказав Люлін.

Щодо черг з 5 ранку, то Люлін зазначив, що Київводоканалу про них невідомо. Клієнти можуть звернутися у будь-який з 80 центрів обслуговування й отримати необхідні послуги.

«Ще два дні тому було близько 100 операторів, що працюють постійно на лінії, а ми приймаємо близько 120 000 дзвінків щодня. А дзвонити кияни починають приблизно в один і той же час, з таким валом досить важко впоратися», — прокоментував ситуацію з телефонними лініями Люлін.

За його словами, аби покращити обслуговування, Київводоканал збільшив кількість операторів.

«Ми збільшуємо наші потужності, вчора ми запустили 300 ліній у Києві, додзвонитися стало простіше. Але при цьому я більше закликаю користуватися електронними каналами, особистим кабінетом, сайтом Київводоканалу, якщо є можливість і доступ до Інтернету, передавати свідчення не оператору, а зручними електронними сервісами», — сказав Люлін.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+