Слухати

В історичній частині Подолу планують звести готель на місці стародавніх київських будинків  — активістка / Новини на Громадському радіо

В історичній частині Подолу планують звести готель на місці стародавніх київських будинків — активістка

19 серпня 2017 - 15:45
Під загрозою опиняється Іллінська церква та інші історичні будинки, каже громадська активістка Олена Єськіна

Громадська активістка Олена Єськіна написала, що замість історичного кварталу на Подолі  збираються збудувати «Готельно-офісний та житловий комплекс з підземним  паркінгом», який розташується за адресами  вул. Набережна-Хрещатицька, 21 — Іллінська, 16 - Волоська.

«Під загрозою опиняється Іллінська церква, зона охорони якої не визначена, я вже не кажу про інші історичні будинки та повне спотворення історичного середовища Старого Подолу! Вчора була на засідання Консультативної ради з питань охорони культурної спадщини при Департаменті культури КМДА, яка розглядала історико-містобудівне обґрунтування на забудову вказаного історичного кварталу та в цілому ПОГОДИЛАСЯ! Охороняти таким чином культурну спадщину не можна! Це просто ГАНЬБА! Можна додати, що у 2006 році зазначений проект узгоджувався як нежитловий (планувалося зведення готелю лише на вул. Н-Хрещатицькій, 21), а тепер позиціонується переважно як житловий й проходить нове узгодження!», — написала  Єськіна. Вона додала, що замало будинків на Подолі вже було знищено? Цього проекту допустити не можна!

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+