Слухати

Британська компанія створила будинок, що розкладається за 10 хвилин (ФОТО, ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Британська компанія створила будинок, що розкладається за 10 хвилин (ФОТО, ВІДЕО)

20 серпня 2017 - 21:42
Британська компанія Ten Fold Engineering створила будинок uBox у 60 м², який без допомогти людей та техніки може розкладатись за 10 хвилин

«Такі будинки були сконструйовані для власників, які прагнуть мобільності», — розповідає британський архітектор Девід Мартін в інтерв’ю для CNN

170 529 121 215-livinghomes-1-exlarge-169.jpeg

Зараз будинок компанії коштує 129 000 доларів  // CNN
Зараз будинок компанії коштує 129 000 доларів
CNN

«У нашому новому світі нам потрібна мобільність, бо все навколо нас постійно змінюється. Під час розробки проекту ми задумались над тим, чи можемо ми збудувати щось достатньо велике, щоб бути корисним, місце, де можна працювати і зберігати свої речі? Ми намагались створити щось, що можна буде потім транспортувати стандартними видами транспорту як, наприклад, авто. Ми хотіли зробити такий будинок, аби під час його транспортації власникам не потрібні були робітники чи підйомні крани. Увесь процес мав відбуватись дуже швидко, щоб власники не витрачали час.

170 529 121 804-prefab-house-by-mapa-exlarge-169_1.jpg

Компанія розробила різні типи будинків для різних потреб власників  //
Компанія розробила різні типи будинків для різних потреб власників
СNN

«Першопочатково, ми розглядали цей проект як проект будинку, але він також може використовуватись як офіс, магазин, ресторан чи виставковий простір. Ця гнучкість для нас ключова. Ти можеш жити у ньому в горах взимку і на пляжі влітку. Я знаю, що це штука виглядає як річ, яку собі можуть дозволити лише заможні, але це не так!», — говорить Девід Мартін.  

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+