Слухати

Гонконг: тисячі людей вийшли на протест на підтримку засуджених активістів / Новини на Громадському радіо

Гонконг: тисячі людей вийшли на протест на підтримку засуджених активістів

20 серпня 2017 - 16:00
Недільна демонстрація стала наймасштабнішою з протестів Occupy Central

Тисячі гонконгців вийшли в неділю на демонстрацію на знак протесту проти тюремного вироку політичним активістам, учасникам руху Occupy Central 2014 року, які закликали до проведення прямих виборів глави адміністрації району, повідомляє газета South China Morning Post.

У четвер суд засудив 20-річного Джошуа Вонга, 24-річного Натана Лоу і 27-річного Алекса Чоу, які брали участь в протестах 2014 року, до шести-восьми місяців тюремного ув’язнення.

Як повідомляє видання, за словами організаторів, недільна демонстрація стала наймасштабнішою з протестів Occupy Central. Проте, точної цифри щодо кількості учасників демонстрації не наводиться.

Повідомляється, що багато демонстрантів несли з собою жовті парасольки — символ протестів 2014 року.

Восени-взимку 2014 року в Гонконзі пройшли масові протести і заворушення, коли демонстранти руху Occupy Central майже на три місяці зайняли центр міста, вимагаючи проведення прямих виборів глави адміністрації Гонконгу.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+