Слухати

ФХУ: українські хокеїсти могли брати участь в організації матчів з фіксованим результатом

20 серпня 2017 - 16:27
Федерація хокею України проводить внутрішнє розслідування
ФХУ: українські хокеїсти могли брати участь в організації матчів з фіксованим результатом / Новини на Громадському радіо

У березні 2017 року Федерація хокею України отримала інформацію щодо спроб організації матчів з фіксованим результатом за участю українських хокеїстів. 

Для розслідування цієї ситуації було створено Комісію з питань встановлення фактів незаконної діяльності українських хокеїстів. Комісія провадить своє розслідування спільно з Міжнародною федерацією хокею.

«Ми дійсно отримали ряд фактів можливої участі вітчизняних спортсменів в маніпулюванні спортивними результатами. Вже кілька тижнів триває внутрішнє розслідування, яке ми проводимо спільно з Міжнародною федерацією хокею. Для нас не мають значення регалії спортсменів, їхні досягнення чи рівень гри – винні будуть нести відповідальність за всією суворістю закону. Ми не дозволимо паплюжити честь українського хокею та держави в цілому», – заявив віце-президент Федерації хокею України Георгій Зубко.

Зауважимо, що у Федерації хокею України наразі не повідомляють, про які суми може йтися.

Водночас, у розпорядженні видання «Обозреватель» виявилися розписки воротаря збірної України з хокею Едуарда Захарченко і захисника збірної України з хокею Володимира Вариводи. 

У цих розписках йдеться про те, що хокеїсти збірної України нібито пообіцяли, що повернуть по 30 тисяч доларів у разі невиконання ними завдання по досягненню командою фіксованого результату в разі, якщо збірна України не програє команді Південної Кореї з різницею в дві і більше шайби.

Віце-президент Федерації хокею України Генадій Зубко розповість, яке рішення ухвалила Федерація хокею України щодо цієї ситуації, о 08:30 21 серпня в ефірі Громадського радіо.

Нагадаємо, поєдинок зі збірною Південної Кореї був останнім для нашої збірної на домашньому чемпіонаті світу-2017 у Дивізіоні . Українці, вже вилетівши до Дивізіону ІВ, в результаті, поступилися корейцям тільки в серії буллітів (1:2).

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+