Слухати

«Місцями бойової слави батька», — син Лукашенка про поїздку в плацкарті (ФОТО)

20 серпня 2017 - 10:06
Син президента Білорусі Олександра Лукашенка Микола був помічений в плацкартному вагоні поїзда «Адлер-Вітебськ»
«Місцями бойової слави батька», — син Лукашенка про поїздку в плацкарті (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

Фотографію, на якій підліток, дуже схожий на молодшого сина Олександра Лукашенка, їде в звичайному плацкартному вагоні, до редакції «Комсомольської правди» в Білорусі» надіслав читач, пише видання.

«Знімок зроблений 17 серпня, поїзд «Адлер-Вітебськ», звичайний плацкартний вагон, — пояснив автор фото. — Але я не впевнений, що це саме він».

Прес-секретар президента Білорусі Наталя Ейсмонт підтвердила, що на фото дійсно Микола Лукашенко, але зазначила, що маршрут його поїздки був іншим.

«Микола дійсно в четвер увечері їхав на зазначеному поїзді, але не з Адлера до Вітебська, а з Могильова до Шклова, куди, до речі, попрямував на електричці. Метою поїздки була екскурсія по Могильову, погуляти «місцями бойової слави батька», як висловився сам Микола. І так, без мами і тата, — хоч на форумах ніяк і не можуть в це повірити», — розповіла прес-секретар президента Білорусі Наталя Ейсмонт.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+