Слухати

На адмінкордоні з Кримом посилюється охорона КПВВ

20 серпня 2017 - 12:58
Збільшено кількість прикордонних загонів і активно залучаються службові собаки
На адмінкордоні з Кримом посилюється охорона КПВВ / Новини на Громадському радіо

До Дня Незалежності України прикордонна служба переходить на посилену охорону пунктів пропуску на кордоні з іншими країнами і адмінкордоні з Кримом. Про це повідомили в прес-центрі Державної прикордонної служби України.

«Напередодні державних свят, Дня державного прапора та Дня Незалежності України, всі органи державної прикордонної служби зосереджують максимально зусиль на забезпеченні безпеки і порядку в пунктах пропуску на державному кордоні України, в контрольних пунктах в’їзду-виїзду на лінії розмежування в районі проведення АТО і на адміністративному кордоні з АР Крим. Зокрема посилено оглядову роботу, збільшено кількість прикордонних загонів і активно залучаються службові собаки», — йдеться в повідомленні.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+