Слухати

Негода в Красноярську: людей евакуюють з затоплених будинків (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Негода в Красноярську: людей евакуюють з затоплених будинків (ВІДЕО)

20 серпня 2017 - 16:25
Рух автотранспорту ускладнено, а місцями він неможливий, оскільки рівень води піднявся до позамежного показника

Ще з ночі в Красноярську ллє проливний дощ. Приватні будинки підтоплені, тому людей евакуювали. В YouTube жителі міста діляться своїми відео-спостереженнями, пише sobkor.net.

На деяких ділянках доріг від автомобілів видно тільки дахи.

Як зазначається на сайті міської ради Красноярська, у зв’язку з випаданням великої кількості опадів і можливою загрозою життю городян з 12 години 20 серпня в Красноярську введено режим надзвичайної ситуації.

За інформацією гідрометцентру з 4 до 11 години ранку в місті випало 44 міліметрів опадів, ще 14 міліметрів очікується протягом доби. При цьому місячна норма опадів — 68 міліметрів.

За інформацією оперативних служб в кількох районах міста почалися перебої з електрикою. Більше 80 будинків тимчасово опинилися без світла. У 85 будинках підтоплено дощовими водами покрівлі та підвали. З ладу вийшла електропідстанція крайової клінічної лікарні. На 12 годину 20 серпня електропостачання в лікарні було відновлено.

Підтопленими або частково підтопленими виявилися 13 будинків в Залізничному та Жовтневому районах. Три людини евакуйовані і тимчасово розміщені в санаторії «Лісовий». До прийому постраждалих готові соціальний готель «Родник» та інші об’єкти.

Підтоплено 43 ділянки доріг. Повністю закриті для руху пішоходів всі підземні переходи. З ладу вийшли 16 світлофорів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+