Слухати

Пішов з життя польський письменник Януш Ґловацький

20 серпня 2017 - 11:30
Авторові прози, поезії, драматичних творів та фейлетонів було 78 років
Пішов з життя польський письменник Януш Ґловацький / Новини на Громадському радіо

Пішов із життя польський письменник Януш Ґловацький, йому було 78 років, повідомляє «Українська правда. Життя».

 Януш Ґловацький почав публікуватися у 1960-х. Славу йому приніс сценарій до культової стрічки «Рейс», співавтором якого був Марек Півовський.

Від 1964 до 1981 року писав фейлетони в тижневику «Культура». Видав кілька томів оповідань. Світовий успіх здобув завдяки театральним п’єсам.

Коли в Польщі 1981 року введено воєнний стан, Януш Ґловацький перебував у Лондоні, куди приїхав на прем’єру своєї вистави. Оселився в США.

Був викладачем в американських вишах, дописував, зокрема, до «New York Times». Став лауреатом престижних літературних премій.

Нагороджений хрестами: Кавалерським, Офіцерським і Командорським Ордена Відродження Польщі та Золотою медаллю Заслужений культурі Gloria Artis.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+