Слухати

Що робити якщо вкусив каракурт? Поради лікаря

20 серпня 2017 - 12:32
Через відсутність сироватки постраждалі повинні негайно звертатися за допомогою, кажуть медики
Що робити якщо вкусив каракурт? Поради лікаря / Новини на Громадському радіо

В Маріуполі павук-каракурт вкусив чоловіка, коли той взувався в передпокої будинку, повідомляє «СІГМА». 

Коли чоловік вийшов з дому йому стало зле.

Медики кажуть, що це — класичний випадок і радять перш ніж надягати взуття перевірити вміст. 

«Стан різко погіршився, акзотоксичний шок, дуже різкий біль в усьому тілі, поперекова область, кінцівки, судоми», — розповів Сергій Аврамов, завідувач відділенням інтенсивної терапії Обласної лікарні інтенсивного лікування в Маріуполі.

Дружина потерпілого відразу ж викликала швидку допомогу. У реанімації обласної лікарні провели курс інтенсивної терапії.

«Вдалося вивести з цього стану, хоча, звичайно, лікування таких хворих зараз дуже проблематично тому, що в країні, і в місті, і в області немає антитоксичних сироваток проти укусів цих павуків», — говорить Сергій Аврамов, завідувач відділенням інтенсивної терапії Обласної лікарні інтенсивного лікування в Маріуполі.

У таких випадках необхідно пройти тижневий курс лікування, оскільки можлива друга хвиля викидів токсинів і погіршення стану хворого. Через відсутність сироватки постраждалі повинні негайно звертатися за допомогою, кажуть медики. Цього літа в реанімації обласної лікарні було багато укушених пацієнтів, особливо тих, в кого встромила своє жало оса.

«Особливо небезпечно, коли відбувається укус в язик, в обличчя, в шию, хворі починають задихатися, їм не вистачає повітря. З ознаками дихальної недостатності привозять, надаємо допомогу, але до щастя летальних випадків не було «, - додав Сергій Аврамов.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+