Слухати

Кінофестиваль «Молодість» переніс дату проведення на травень / Новини на Громадському радіо

Кінофестиваль «Молодість» переніс дату проведення на травень

21 серпня 2017 - 15:58
Новий сезон кінофестивалю «Молодість» проведуть уже 2018 року із 26 травня по 2 червня

Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість» переніс дату проведення фестивалю із жовтня на останній тиждень травня.

Про це повідомляється на сайті фестивалю.

Таке рішення дирекція фестивалю узгодила із Міжнародною федерацією асоціацій кінопродюсерів FIAPF та з усіма світовими кінофестивалями класу А і Б.  

Перемовини із міжнародною кіноспільнотою щодо можливості перенесення дати проведення кінофестивалю «Молодість» тривали більше року.

Відтепер нові дати проведення наступного 47-го КМКФ «Молодість» зазначені з 26 травня по 2 червня 2018 року.

Також повідомляється, що 21-22 жовтня 2017 року відбудеться спеціальна подія «Молодість. Пролог», що презентуватиме новий травневий фестиваль «Молодість-47».

«В календарі  кінофестивалів київська «Молодість» завжди була пов’язана з осінню. Але одночасно в жовтні проходили інші визначні фестивалі світу: у Відні, Лондоні, Варшаві, Римі. Перенесення термінів проведення «Молодості» на травень усуває цю фестивальну перенасиченість жовтня. Весна також розкриває більше можливостей для розширення локацій, додаткових цікавих подій. Крім того, травень є ідеальним туристичним місяцем для Києва, тому це можливість з якнайкращого боку презентувати наше місто гостям «Молодості». Більше того, фестиваль проходитиме у дні святкування Дня Києва. Це є символічним, оскільки «Молодість» — є Київським міжнародним фестивалем, знаковою подією для міста: так як Берлінале для Берліна або Каннський кінофестиваль для Канн», — зазначив голова Наглядової Ради КМКФ «Молодість» Владислав Лясовський. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+