Слухати

Київська міська рада отримала право власності на понад 100 га земель музею «Пирогово» / Новини на Громадському радіо

Київська міська рада отримала право власності на понад 100 га земель музею «Пирогово»

21 серпня 2017 - 14:59
Раніше територію безоплатно надали Київською міською радою житловому кооперативу «Освітянин» з метою житлової забудови

За територіальною громадою міста Києва в особі Київської міської ради зареєстровано право власності на 102 га земель, розташованих в межах зони охоронюваного ландшафту Національного музею архітектури та побуту України.

Про це повідомляє Генеральна прокуратура України.

Відповідне рішення суду виконала міська влада за рішенням господарського суду міста Києва від 25.01.2017.

У жовтні 2007 року Київрада всупереч закону передала охоронювані землі обслуговуючому кооперативу «Освітянин». Тоді землю під будівництво житла виділили безкоштовно у приватну власність.

«Вказані обставини стали підставою для пред’явлення Генеральною прокуратурою України позову з метою поновлення прав територіальної громади міста, який було задоволено», — зазначили у генпрокуратурі.

Зазначається, що у ході здійснення примусового виконання судового рішення внесено відомості до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та зареєстровано право комунальної власності на земельні ділянки в особі Київської міської ради.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+