Слухати

Сьогодні в Лондоні дзвін на Єлизаветинській вежі продзвонить в останній раз

21 серпня 2017 - 10:26
Сьогодні опівдні в Лондоні Біг-Бен — дзвін на Єлизаветинської вежі Вестмінстерського палацу продзвонять в останнє. Потім, протягом чотирьох років дзвін буде від'єднаний від годинникового механізму
Сьогодні в Лондоні дзвін на Єлизаветинській вежі продзвонить в останній раз / Новини на Громадському радіо

Реставрація Єлизаветинської вежі почнеться сьогодні і триватиме чотири роки. І за рішенням Парламенту на чотири роки дзвін Біг-Бен буде від’єднаний від годинникового механізму, знаменитий Біг-Бен мовчатиме, повідомляє «Ехо Москви».

Депутати Парламенту кажуть, що коли комісія приймала рішення про реставрацію вежі, їх не попередили, що за планом реконструкції передбачається обеззвучити Біг-Бен на такий тривалий період.

Ніколи раніше за 157-річну історію, Біг-Бен не мовчав. Весь тиждень в Британії йшли гарячі дискусії про те, чи справедливе рішення про реставрацію.

Комісія палати Лордів, яка брала це рішення, вважає, що робочим загрожуватиме серйозна небезпека, якщо дзвін буде продовжувати бити під час ремонтних робіт. Тереза ​​Мей, повернувшись з відпустки, підтримала протестуючих депутатів, і зараз вирішено, що в важливі для Британії дати і в Новорічну ніч Біг-Бен битиме. Парламентарі сьогодні зберуться опівдні у дворику Парламенту, щоб послухати останній дзвін Біг-Бен.

Біг-Бен б’є кожну чверть години вдень і вночі, але годинник і вежу не ремонтували з 1985 року, скло на годиннику вежі і стрілки годинника планується замінити. Роботи з реставрації триватимуть до 2021 року.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+