Слухати

США припиняє видачу неімміграційних віз по усій Російській Федерації / Новини на Громадському радіо

США припиняє видачу неімміграційних віз по усій Російській Федерації

21 серпня 2017 - 12:42
Відповідне рішення прийняли у відповідь на скорочення чисельності співробітників дипломатичної місії США у РФ

У відповідь на скорочення скорочення чисельності співробітників дипломатичної місії США у Російській Федерації, американські диппредставництва припиняють видачу неімміграційних віз.

Про це повідомили на сайті Посольства і консульств США у Російській Федерації.  

«Починаючи з 23 серпня 2017 року, процедура видачі неімміграційних віз по всій Росії буде припинена. 1 вересня 2017 року цю процедуру відновлять у Москві. Процедура видачі неімміграційних віз в консульствах США в Росії буде припинена на невизначений термін», — зазначили у відомстві.

Раніше призначені співбесіди будуть скасовані. «Ті, хто вже подав документи на оформлення візи США, будуть проінформовані про те, яким чином вони зможуть перепризначити співбесіду», — зазначило диппредставництво.

Існує декілька типів неімміграційних віз США, які залежать від цілі поїздки до країни.

Неімміграційні візи США стосуються видачі віз для бізнесу, відпочинку та лікування у країні, академічного та неакадемічного навчання, учасників програм обміну, дипломатів та працівників державних органів, спортсменів, артистів, працівників розважальної сфери, членів екіпажів, журналістів, служителів релігійних культів, віз із правом роботи в США та транзитних віз.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+