Слухати

«The Hitman’s Bodyguard»: в українському кінопрокаті білоруського диктатора замінили на боснійського / Новини на Громадському радіо

«The Hitman’s Bodyguard»: в українському кінопрокаті білоруського диктатора замінили на боснійського

22 серпня 2017 - 21:49
Версія стрічки з Боснією була створена для локалізації та прокату не тільки в Україні, а й у країнах СНД та Балтії. Наскільки внесення таких змін у кінопрокатні версії фільмів є поширеною практикою?

У Голлівуді зняли комедійний бойовик під назвою «Тілохоронець кілера» (The Hitman’s Bodyguard).

За сюжетом, головним лиходієм стрічки є білоруський диктатор Владислав Духович, якого судять за злочини проти людства в Гаазі.

Проте у вітчизняному кінопрокаті білоруського диктатора замінили на «східноєвропейського», а саме — боснійського.

Як зазначила у коментарі для Громадського радіо спеціалістка зі зв’язків з медіа компанії-дистриб’ютора стрічки в Україні Анна Бойко, версія фільму з Боснією була створена для локалізації та прокату не тільки в Україні, а й у країнах СНД та Балтії.

Вона також запевнила, що внесення будь-яких змін завжди узгоджується з компанією-виробником.

Керівниця відділу кінопрокату Arthouse Traffic Лілія Алєксєєва пояснила, що подібна практика існує у світовій кіноіндустрії.

«Є версії прокату: для однієї частини світу — така, а для іншої частини світу — така. Вони можуть відрізнятися декількома фразами. Але таке буває», — сказала вона.

Нагадаємо, стрічка «Тілохоронець кілера» з’явилася в українському прокаті 17 серпня.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+