Слухати

В Дубаї «розумні» пальми заряджають телефони та гаджети (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

В Дубаї «розумні» пальми заряджають телефони та гаджети (ВІДЕО)

21 серпня 2017 - 09:32
Удень «розумні» пальми збирають сонячну енергію, а ввечері — заряджають телефони та поширюють Wi-Fi довкола

«Розумні» пальми «роздають» Wi-Fi та підживлюють гаджети.  Пристрої за формою нагадують дерева. В їхнє «листя» вбудовані сонячні панелі, йдеться в дописі до відео, яке розмістило Громадське.

Протягом дня «пальми» накопичують сонячну енергію, а ввечері використовують її для потреб перехожих. Кожне «дерево» поширює Wi-Fi на 100 м навколо себе і має 8 точок для живлення телефонів і гаджетів. Пальма заряджає у 2,5 рази швидше, ніж домашні зарядні пристрої. Також вона обраднана камерами відеоспостереження. В 2015 році в Дубаї встановили два «розумних» дерева: одне на міському пляжі, інше — в парку.  в 2-17 році їх вже 14

Фінікова пальма є важливим культурним символом регіону, саме тому її «перетворили» на зелені зарядки 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+