Слухати

Як виглядатимуть офіси за десять років? Прогнози фахівців / Новини на Громадському радіо

Як виглядатимуть офіси за десять років? Прогнози фахівців

21 серпня 2017 - 15:41
Фахівці трьох галузей прогнозують як протягом 10 років кліматичні зміни та технології змінять вигляд офісів

CNN Style опитав трьох фахівців, які спеціалізуються на будівництві офісів по всьому світу, щоб дізнатись, де і як ми працюватимемо за десять років.

Архітектор 

Лорд Норман Фостер один з найвідоміших архітекторів у світі. Він брав участь у плануванні Cіті-холу у Лондоні, куполі Рейхстагу в Берліні та новий кампус компанії Apple у Каліфорнії. 

«Офісні будівлі будуть більш зеленими. У всіх сенсах. Майбутнє покоління буде більш вимогливим у питаннях кліматичних змін. Тому я думаю, що ми побачимо рух у напрямку створення якісного робочого простору, який буде корисним і для бізнесу, і для навколишнього середовища. Навколо офісів буде більше природи. Зменшиться вплив компаній з нерухомості. Наприклад, побудова Apple  Park була ініційована Стівом Джобсом, а керувалась Джоном Івом і його командою за допомогою Тіма Кука. Як правило, зараз великі компанії прагнуть самі побудувати свій офіс», — розповів Норман Фостер.

 

 

Інноватор у галузі робочого простору 

Директор Soho Works Таня Вуд займалась плануванням багатьох коворкінгів у Лондоні. 

«Очікується, що за десять років офісний простір стане ще більш комфортнимю. Це буде місце, де ти захочеш провести більше часу без тиску та формальності традиційних офісів. Вже зараз формується більше гнучка система робочих годин. Люди все частіше рідко присутні в офісах. Вони хочуть бути у місцях, де про них піклуюються та надихають працювати далі. В нових офісах можуть бути спортзали, місця для соціалізації, спальні,студії з усім необхідним для підтримки працівників. Найбільше на ці зміни впливають технології, гандерна рівність (і догляд за дітьми) та міжнародний туризм», — вважає Таня Вуд. 

Агент з нерухомості 

Ден Харві працює віце-президентом у Bay Area Occupier Services group, яка співпрацює з найбільшою у світі агенцією нерухомості CBRE. Він працює з великими компаніями у Сан-Франциско та Кремнієвій долині. Ден в курсі усіх внутрішніх інноваційних трендів офісного ринку. 

170 621 165 224-22-bishopgate-4-exlarge-169.jpg

Ковркінг на Bishopsgate 22 у Лондоні  // CNN
Коворкінг на Bishopsgate 22 у Лондоні
CNN

«Вже зараз я бачу тенденцію до збільшення приватного простору в офісах. Спіпраця за взаємодія — це добре, але коли у людей немає вибору робити свою роботу якісно стає важче. Тому на мою думку майбутні офіси більше поважатимуть приватний простір кожного працівника. Вже зараз у кількох офісах у затоці Сан-Франциско є камери сенсорної депривації - використовуються для медитації та розслаблення. Це звучить трохи дивно, але доступ до таких камер дозволяють працівнику робити свою креативну роботу якнайкраще», — розказує Ден Харві.

170 807 143 943-sensory-deprivation-tank-exlarge-169_1.jpg

Камера сенсорної депривації  //
Камера сенсорної депривації

Публікацію підготовлено за мотивами статті CNN.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+