Слухати

Ад був зі вчорашнього обіду і до пізнього вечора, — голова Зайцевого про пожежі

22 серпня 2017 - 09:08 5
За словами, голови селища, в населеному пункті багато сухої трави, її не косять три роки. Під час обстрілів вона миттєво спалахує, а вітер швидко розносить вогонь навкруги

В селищі Зайцеве в результаті обстрілів згоріло дев’ять будинків. Бойовики також вели вогонь по штабу гуманітарної допомоги.

«Селище Жованка з висоти нагадує ад…», — повідомив голова військово-цивільної адміністрації Зайцевого Володимир Весьолкін.

В коментарі Громадському радіо він зазначив що деякі палаючі будинки вдалось загасити, а ті що на лінії розмежування, догоріли.

«Вночі сильних обстрілів не було. Переночували відносно спокійно», — зазначив Володимир Весьолкін та додав:

«Весь ад був зі вчорашнього обіду та до пізнього вечора. Згоріло 9 будинків..П’ять вулиць горіло. Спочатку гасили пожежу силами людей, наші захисники були, потім під’їхали ДержСНС і вже до вечора гасили, рятували житлові будинки, до яких підкрадався вогонь».

Він зазначив, що в селі багато сухої трави, яка вже три роки як не коситься. Відповідно, під час обстрілів вона миттєво спалахує, а вітер розповсюджує вогонь. 

Також, говорить голова військово-цивільної адміністрації Зайцевого, під вогонь вчора потрапив і штаб гуманітарної допомоги, у дворі якого вчора розірвався снаряд. В результаті цього обстрілу ніхто не постраждав, оскільки на території штабу нікого не було — всі гасили пожежу.

За словами Весьолкіна, в селищі залишилося близько 140 людей. З них ніхто не планує виїжджати. 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+