Слухати

Білорусь і Росія проводять спільні спеціальні навчання збройних сил / Новини на Громадському радіо

Білорусь і Росія проводять спільні спеціальні навчання збройних сил

22 серпня 2017 - 21:28
Підготовчі навчання проходитимуть з 21 по 25 ​​серпня

В рамках підготовки до проведення спільного стратегічного навчання збройних сил Білорусі і Росії «Запад-2017» з 21 по 25 серпня 2017 року на полігоні Борисовський, а також у Мінській, Вітебській і Могильовській областях буде проводитися підготовче спільне оперативно-тактичне навчання.

Про це повідомляють у прес-службі Міноборони Білорусі.

Як інформує «Білоруський партизан», з 23 по 25 серпня буде проводитися оперативно-тактичне навчання з авіацією.

За даними видання, для спільних дій в рамках навчання заплановано перебазування літаків і вертольотів Повітряно-космічних сил Збройних сил РФ на військові аеродроми Білорусі.

Повідомляється, що під час проведення навчання будуть відпрацьовані питання застосування Єдиної регіональної системи ППО Білорусі та Росії щодо забезпечення воєнної безпеки «союзної держави», організації та практичної підготовки авіації до застосування, виконання навчально-бойових завдань на полігонах Збройних Сил Республіки Білорусь з посадкою на аеродромну ділянку дороги. 

Всього у навчаннях, за інформацією Міноборони Білорусі, буде задіяно понад 2.500  військовослужбовців і близько 500 одиниць спеціальної та автомобільної техніки.

Як відомо, самі навчання «Запад- 2017» пройдуть з 14 по 20 вересня.

Відповідно до офіційних заяв МО РФ у навчаннях «Запад — 2017» братимуть участь близько 13 тисяч військовослужбовців, у т.ч. від ЗС РФ близько 3 тисяч осіб, близько 280 одиниць озброєння та військової техніки, та 25 одиниць авіаційної техніки.

Водночас, як повідомили в РНБО, реальна чисельність учасників всіх заходів у рамках «Запад-2017» оцінюється у 230-240 тис. осіб, понад 10 тисяч одиниць бойової техніки, близько 100 літальних апаратів та близько 40 кораблів/підводних човнів різного класу.

Під виглядом СКНШ (стратегічні командно-штабні навчання) не виключається створення ударних угруповань військ (сил) ЗС РФ для переходу державного кордону та військового вторгнення на територію України, зазначив секретар РНБО Олександр Турчинов. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+