Слухати

Флешмоб журналістів #МоїНезалежніЗМІ підкорює соцмережі

22 серпня 2017 - 22:11
Інститут Масової Інформації (ІМІ) та львівський незалежний медіа-хаб Твоє Місто запустили флеш-моб до Дня Незалежності України, який набирає обертів
Флешмоб журналістів #МоїНезалежніЗМІ підкорює соцмережі  / Новини на Громадському радіо

Журналісти звернулися до користувачів соціальної мережі Фейсбук з пропозицією розказати історію з життя, коли якісні медіа вплинули і допомогли/або залежні і неякісні медіа вас вразили, і ви зрозуміли – НЕЗАЛЕЖНІСТЬ, чесність і якість дуже важливі для українських ЗМІ і журналістики.

Механіка флешмобу дуже проста: 

- Запишіть коротке відео, зробіть фото або просто напишіть: що для вас значать незалежні медіа? 

- Розмістіть хештег #МоїНезалежніЗМІ

- Запросіть п’ятьох друзів зробити теж саме. 

Редакторка і ведуча Громадского радіо Ірина Славінська розповіла про свою історію роботи на ТВІ та відмітила: «…Не можна працювати з упирями. Не буває такого, що в медіа з токсичними власниками, практиками, командою можна робити якісний контент, прикриваючись лише власними іменем і репутацією як гарантом якості та прозорості». 

Авторка і ведуча програм на Громадському радіо Лариса Денисенко також взяла участь у флешмобі, в своїй історії вона зізнається, що «…Це – неймовірний кайф відчувати свободу мовлення, свободу вибору, свою гідність і суспільну користь…», вона також поділилася своїми враженнями від співпраці з Громадським радіо:  «В 2014 році я доєдналася до команди Громадського радіо. Нас можна критикувати, а тим більше – не любити. І я не знаю, яка в мене репутаційна медійна карта, але якщо для когось це важить, то можу стверджувати, що з мого моменту влиття в це медіа, виходу в прямі ефіри я не відчувала жодного тиску, жодної цензури, хоча редакційні суперечки у нас бувають. І редакційні граблі. І помилки. І претензії. Але потроху ми даємо раду всьому цьому, і це не позначається на нашій ефірній сітці». 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+