Слухати

Гройсман виступив проти обмеження виплати стипендій студентам

22 серпня 2017 - 11:51
Прем'єр міністр висловив зацікавлення у виплаті академстипендії успішним у навчанні студентам.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман проти ініціативи Міністерства фінансів щодо зниження кількості одержувачів академічних стипендій до 25% в 2018 році, передає Інтерфакс.

«Ніхто нічого знижувати не буде, можете собі записати. Політику в сфері освіти формує Міністерство освіти й у нього інша позиція», — сказав прем’єр журналістам, відповідаючи на запитання про ініціативу Мінфіну.

Гройсман зазначив, що зацікавлений у виплаті академстипендії успішним у навчанні студентам.

Раніше повідомлялось, що Міністерство фінансів планує у 2018 році зменшити кількість отримувачів стипендій до 25%, а до 2020 року – до 15%.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+