Слухати

Співробітники брюссельського аеропорту влаштували страйк

22 серпня 2017 - 17:52
Через протест працівників аеропорту в Брюсселі затримуються близько 200 рейсів

У міжнародному аеропорту Завентем у бельгійському Брюсселі виник спонтанний страйк співробітників багажної служби компанії Swissport. Через це затримуються дві сотні рейсів. 

Про це повідомила офіційний представник аеропорту Флоранс Мюлс, передає Le Soir.

«Страйк торкнувся 10 тисяч осіб і близько 200 рейсів», — розповіла Мюлс.

Користувачі Twitter також пишуть про страйк співробітників багажної служби компанії Swissport.


Пасажири, які прибувають в Брюссель, не можуть отримати свій багаж. Ті, хто залишає бельгійську столицю, ризикують вилетіти без багажу. Повідомляється, що поки в аеропорту не спостерігається хаосу.

Компанія Swissport обслуговує близько 60% багажних операцій аеропорту. Аеропорт заявляє, що робить все можливе, щоб полегшити становище пасажирів, незважаючи на страйк.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+