Слухати

США не виводитимуть військових з Афганістану

22 серпня 2017 - 09:17
При цьому президент США зазначив, що тепер Вашингтон «не говоритиме про чисельність військ» або про свої «плани подальшої військової діяльності»
США не виводитимуть військових з Афганістану / Новини на Громадському радіо

Президент США Дональд Трамп заявив, що поспішне виведення військ з Афганістану «створить вакуум», який швидко займуть бойовики

Про це американський лідер сказав під час представлення стратегії США щодо Афганістану, передає ВВС.

Трамп повідомив, що спочатку хотів вивести американських військових, але потім вирішив їх залишити та «боротись за перемогу».

«Америка працюватиме з афганським урядом, поки ми побачимо виконання зобов’язань та прогрес», — сказав він.

Однак подробиць нової кампанії США щодо Кабула він не навів, зазначивши однак, що тепер Вашингтон «не говоритиме про чисельність військ» або про свої «плани подальшої військової діяльності».

Цей план, як зауважив президент США, тепер визначатимуть «умови на місцях, а не довільні тимчасові таблиці».

Трамп також попередив Пакистан, що США «не терпітимуть країну, яка надає притулки екстремістам», і що країні є багато чого втрачати.

«Ми заплатили Пакистану мільярди і мільярди доларів — водночас вони живуть саме з терористами, з якими ми боремося», — сказав він.

Трамп також сказав, що США прагнуть зміцнити партнерські відносини з Індією.

Він висловив сподівання, що нові союзники США підтримають країну щодо Афганістану.

Міністр оборони США Джим Маттіс зазначив у своїй заяві, що «кілька» союзників США вже «взяли на себе зобов’язання збільшити кількість своїх військ».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+