Слухати

Суд продовжив запобіжний захід головному редактору «Страна.ua» Ігорю Гужві / Новини на Громадському радіо

Суд продовжив запобіжний захід головному редактору «Страна.ua» Ігорю Гужві

22 серпня 2017 - 17:04
Запобіжний захід продовжено на 30 днів

Сьогодні, 22 серпня, Шевченківський районний суд Києва продовжив запобіжний захід головному редактору інтернет-видання «Страна.ua» до 22 вересня 2017 року. Про це повідомив сам Ігор Гужва на своїй сторінці у Facebook.

Згідно з рішенням суду, Ігор Гужва не повинен залишати Київ без повідомлення слідчих органів і суду.

Таким чином, суд частково задовольнив клопотання прокуратури, яка просила продовжити запобіжний захід Ігорю Гужві на два місяці.

За словами Ігоря Гужви, на сьогоднішньому судовому засіданні були оприлюднені важливі документи.

«Найголовніше — протокол огляду телефону, де є моя переписка з Філіпковським, з якої зрозуміло, що я відмовився брати запропоновані мені гроші за зняття статті про Лінько (хоча саме по собі це взагалі ніякого відношення до вимагання не має)», — зазначив він. 

Як раніше повідомляло Громадське радіо, 22 червня в Києві затримали головного редактора інтернет-видання «Cтрана.ua» Ігоря Гужву.

Як повідомив генеральний прокурор України Юрій Луценко, Гужва вимагав та отримав $10 тис. за нерозміщення компрометуючих матеріалів щодо депутата Радикальної партії Дмитра Лінька.

24 червня Шевченківський райсуд Києва обрав для Ігоря Гужви запобіжний захід у вигляді арешту терміном на 2 місяці з альтернативою застави в сумі 544 тисячі гривень. А вже 26 червня адвокат Ігоря Гужви Олена Лукаш повідомила, що заступник головного редактора «Страна.UA» Світлана Крюкова внесла заставу.

27 червня Ігор Гужва вийшов з Лук’янівського слідчого ізолятора Києва.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+