Слухати

Україна та Ізраїль починають переговори про скасування взаємного роумінгу, — Клімкін / Новини на Громадському радіо

Україна та Ізраїль починають переговори про скасування взаємного роумінгу, — Клімкін

22 серпня 2017 - 15:12
За словами голови МЗС України, це питання є важливим для обох сторін

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін на спільному брифінгу з міністром з питань охорони навколишнього середовища, міністром у справах Єрусалима і спадщини Ізраїлю Зєевом Елькіним, заявив, що Україна та Ізраїль починають переговори про скасування взаємного роумінгу.

Про це повідомляє «Інтерфакс».

«Ми починаємо роботу, про це ми домовилися, із укладення (для цього, швидше за все, буде потрібна окрема угода) в сфері зняття бар’єрів з роумінгу», — зазначив міністр.

За словами голови МЗС України, це питання є важливим для обох сторін.

Нагадаємо, у червні президент України Петро Порошенко заявив про початок переговорів з керівництвом та лідерами країн-членів ЄС про скасування плати за роумінг для українців, які подорожують по Європі.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+