Слухати

Жителі Криму можуть отримати візи до США в посольстві в Києві

22 серпня 2017 - 12:46
В посольстві США в Росії зазначили, що Крим належить до консульського округу Посольства США в Києві
Жителі Криму можуть отримати візи до США в посольстві в Києві / Новини на Громадському радіо

Жителі окупованого Криму мають звертатися за американською візою до Києва.

Про це пише УНІАН з посиланням на прес-службу Посольства США в РФ.

«Крим належить до консульського округу Посольства США в Києві. Всі заявники, які постійно проживають у Криму і які звертаються за імміграційними візами і візами К (нареченої/нареченого), мають звертатися за візами до Києва, незалежно від свого громадянства», — йдеться в повідомленні.

При цьому зазначається, що консульські збори, сплачені в Україні, не можуть бути використані при зверненні за візою в Посольстві/консульствах США в РФ, а консульські збори, сплачені в Росії, не можуть бути використані при зверненні за візою в посольстві США в Києві.

Нагадаємо, у відповідь на скорочення скорочення чисельності співробітників дипломатичної місії США у Російській Федерації, американські диппредставництва припиняють видачу неімміграційних віз.

«Починаючи з 23 серпня 2017 року, процедура видачі неімміграційних віз по всій Росії буде припинена. 1 вересня 2017 року цю процедуру відновлять у Москві. Процедура видачі неімміграційних віз в консульствах США в Росії буде припинена на невизначений термін», — зазначили у відомстві.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+