Слухати

Компанія Ахметова перерахувала 1,32 мільярда до держбюджету за купівлю трьох обленерго

23 серпня 2017 - 16:22
Компанія Ornex Limited, що входить до СКМ Ріната Ахметова, перерахувала до держбюджету 1,32 мільярда гривень за придбані в ході аукціонів блокпакети акцій трьох енергокомпаній

«Кошти від продажу 25% акцій «Київенерго», «ДТЕК Західенерго» і «ДТЕК «Донецькобленерго» в повному обсязі надійшли до Державного бюджету України. Загальна сума надходжень становила 1,32 млрд грн», — зазначено у повідомленні прес-служба Фонду державного майна.

Раніше повідомлялось, що компанія Ornex придбала на фондовій біржі ПФТС 18 серпня по 25% акцій ПАТ «ДТЕК Західенерго» і «Київенерго».

Ціна 25% акцій ««ДТЕК Західенерго» становила 417,16 млн грн, що на 20% вище за стартову ціну, тоді як 25% акцій «Київенерго» були куплені за стартовою ціною в 759,63 млн грн.

Крім цього, Ornex 16 серпня придбала на аукціоні ФДМ 25% акцій «ДТЕК Донецькобленерго» за стартовою ціною 143,8 млн грн. Торги проходили на фондовій біржі «Іннекс».

31 серпня на ПФТС заплановано ще два аукціони: з продажу 25% акцій «ДТЕК Дніпрообленерго» та «ДТЕК Дніпроенерго».

Держбюджет 2017 року передбачає 17,1 млрд грн надходжень від приватизації, проте за підсумками першого півріччя бюджет отримав лише 0,11 млрд грн.

Фонд розраховує поліпшити цей показник за рахунок продажу в другій половині серпня блокпакетів акцій восьми енергокомпаній, сумарна стартова ціна яких становить 4,1 млрд грн.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+