Слухати

МВС Британії помилково наказало громадянам ЄС покинути країну / Новини на Громадському радіо

МВС Британії помилково наказало громадянам ЄС покинути країну

23 серпня 2017 - 21:27
У відомстві наразі з'ясовують, чому громадянам країн ЄС від МВС Британії було відправлено десятки листів, у яких йшлося про те, що вони повинні виїхати з Британії

Громадянам країн ЄС, які наразі проживають у Великій Британії, було відправлено десятки листів, у яких йшлося про те, що вони повинні виїхати з Британії згідно з імміграційним законодавством.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на прес-секретаря МВС Британії.

«Обмежена кількість листів була розіслана помилково, ми терміново вивчаємо, чому це сталося. Ми контактуємо з усіма, хто отримав такий лист, і пояснюємо, що його можна проігнорувати», — заявила прес-секретар британського міністерства внутрішніх справ.

Вона також зазначила, що права громадян ЄС, які проживають у Сполученому Королівстві, залишаються незмінними.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+