Слухати

Офіційно: двох українських хокеїстів дискваліфікували через договірний матч на Чемпіонаті світу / Новини на Громадському радіо

Офіційно: двох українських хокеїстів дискваліфікували через договірний матч на Чемпіонаті світу

23 серпня 2017 - 17:05
Рада Федерації хокею України дискваліфікувала хокеїстів Едуарда Захарченка та Володимира Вариводу

Сьогодні, 23 серпня, Рада Федерації хокею України дискваліфікувала хокеїстів Едуарда Захарченка та Володимира Вариводу від участі у змаганнях з подальшою передачею відповідних матеріалів до правоохоронних органів, Міжнародної федерації хокею та Міністерства молоді та спорту України.

Про це повідомив віце-президент Федерації хокею України Георгій Зубко.

При цьому, за його словами, Комісія не припиняє свою роботу і продовжує розслідувати інформацію щодо інших матчів. 

«Найближчим часом можуть з’явитися нові фігуранти справи і не лише серед спортсменів, а й серед функціонерів команд. Ми зробимо все аби будь-які змагання в українському хокеї відбувалися за принципом чесної гри. Всі маніпулятори результатами мають понести жорсткі покарання», – заявив Георгій Зубко.

Як відомо, раніше до Федерації хокею України надійшли відомості щодо вчинення Едуардом Захарченком та Володимиром Вариводою неправомірних дій, спрямованих на маніпулювання результатом матчу Україна – Південна Корея, що відбувся 28 квітня 2017 року в рамках чемпіонату світу з хокею в Дивізіоні ІА.

За даним фактом було проведено почеркознавче дослідження документів, а саме, розписок, які нібито написали спортсмени і в яких йдеться про те, що хокеїсти збірної України нібито пообіцяли, що повернуть по 30 тисяч доларів у разі невиконання ними завдання по досягненню командою фіксованого результату в разі, якщо збірна України не програє команді Південної Кореї з різницею в дві і більше шайби.

Згідно з висновками експертів, дані розписки були написані Едуардом Захарченком та Володимиром Вариводою відповідно.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+