Слухати

Радіостанція «Армія FM» отримала нові частоти в трьох містах Луганщини

23 серпня 2017 - 15:38 4
За словами головної редакторки радіостанції, з нового сезону додаються програми і для цивільного населення

«Армія FM» отримала нові частоти в трьох містах Луганської області: у Кремінній, Старобільську та Щасті. Як зазначила в коментарі Громадському радіо головна редакторка «Армії FM» Ірина Сампан, їхня редакція і надалі створюватиме програми для українських бійців, але заплановані проекти і для цивільних.

«З нового сезону, з 4 вересня, продовжуватимемо випускати старі програми, які полюбились нашим слухачам, а також створюватимемо нові програми. Це будуть програми і для військової, і для цивільної аудиторії — будемо дізнаватися про проблеми, торкатися гуманітарних питань, будемо вивчати потреби цієї аудиторії», — розповіла Ірина Сампан.

За її словами, в ефір телефонують люди з непідконтрольних територій. Це Макіївка, Горлівка, Донецьк. 

«Якщо говори ти про Луганщину, то це для нас трішки нове, тому що ця аудиторія не дуже досліджена. Я не думаю, що вона сильно відрізняється від аудиторії Донецької області і про проблемах, і по гуманітарній ситуації, і по співпраці з військовими. Нам інколи дзвонили з самого Луганська представники цивільного населення та говорили, які у них гуманітарні проблеми та як вони чекають українську армію», — розповідає головна редакторка «Армії FM».

Вона зазначає, що не тільки місцеві жителі на Луганщині відчували інформаційний голод, а й військові:

«З отриманням частот і ліцензійного мовлення на сім років ми сьогодні стали повноцінною радіостанцією. Для нас це як другий день народження».

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+