Слухати

Від потужного тайфуну у Гонконзі позакривали школи та скасували сотні авіарейсів(ФОТО, Відео) / Новини на Громадському радіо

Від потужного тайфуну у Гонконзі позакривали школи та скасували сотні авіарейсів(ФОТО, Відео)

23 серпня 2017 - 12:31
Уперше за п’ять років влада Гонконгу оголосила найвищий рівень загрози урагану – 10 балів

Потужний тайфун «Хато» змусив закрити офіси та школи, окрім того призвів до скасування сотень рейсів у китайському Гонконзі.

Про це повідомляє The Guardian.

Тайфун пройшовся у середу вранці близько 60 км на південь від Гонконгу і рухався в напрямку до дельти китайської річки Чжуцзян.

Через це вперше за п’ять років влада підняла загрозу урагану до 10 – найвищий рівень. Зокрема, зафіксовано силу вітру 165 км на годину із поривами до 192 км  на годину.

Застереження про загрозу урагану змусило підприємства, державні установи, школи та суди закритись, а фондова біржа призупинила торгівлю, залишивши вулиці азіатського  фінансового центру. Також скасовано 420  авіарейсів. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+