Слухати

Петро Порошенко: Понад десять тисяч українських життів – на совісті Кремля

24 серпня 2017 - 10:49
Президент України Петро Порошенко привітав українців із Днем Незалежності під час урочистостей у Києві

Понад десять тисяч українців, які загинули через протистояння на Донбасі, є на совісті у Кремля. Про це заявив президент України Петро Порошенко під час урочистостей у Києві у День Незалежності України.

«Загалом, понад десять тисяч українських життів – на совісті Кремля. Повік не забудемо, і не пробачимо ніколи. І нікому», — зазначив Петро Порошенко.

Він також додав, що найменше чого хоче Росія – успішної України, тому «кремлівські лабораторії» видумують новоросії і малоросії.

«Ну що на це скажеш? Нехай собі як знають божеволіють, конають, а нам своє робити. І хоча цей рядок із радянізованого Павла Тичини, він цілком годиться як наша відповідь росіянам. У нас нема жодних сумнівів, що попри труднощі Україна буде успішною і українці будуть успішними», — сказав під час виступу Петро Порошенко.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+