Слухати

Підрозділи ЗСУ вперше візьмуть участь у військових навчаннях Вишеградської четвірки / Новини на Громадському радіо

Підрозділи ЗСУ вперше візьмуть участь у військових навчаннях Вишеградської четвірки

24 серпня 2017 - 20:18
Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Міністром оборони Польщі Антоні Мацеревичем

Підрозділи Збройних Сил України вперше в своїй історії візьмуть участь у військових навчаннях країн Вишеградської Четвірки.

Про це під час спільної зустрічі домовилися президент України Петро Порошенко та Міністр оборони Польщі Антоні Мацеревич, інформує прес-служба глави держави.

«Європа без України не буде повноцінною ні в політичному, ні в економічному, ні у військовому плані, — підкреслив Антоні Мацеревич, — Польща була, є і буде разом з Україною, бо Ваша країна захищає Європу».

Петро Порошенко подякував Антоні Мацеревичу за особисту присутність на параді з нагоди 26-ї річниці Незалежності України та високо оцінив участь підрозділу Польського Війська у святкуванні, що стало «історичним днем для українсько-польської дружби».

Нагадаємо, Вишеградська четвірка — це угрупування чотирьох центральноєвропейських країн: Польщі, Чехії, Угорщини і Словаччини. 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+