Слухати

Порошенко з родиною помолились за Україну(ФОТО)

24 серпня 2017 - 09:55
Президент України Петро Порошенко разом із родиною молився у Софіївському соборі за Україну

У День Незалежності України Президент Петро Порошенко разом із дружиною Мариною Порошенко та дітьми помолились за Україну. Молитва відбулася у Софійському соборі, передає сайт глави держави.

e131f1380c16afea88d74 738d2ad057d_1 503 555 520_extra_large.jpeg

Петро Порошенко із родиною // прес-служба Президента України
Петро Порошенко із родиною
прес-служба Президента України

Окрім того, короткі молитви і виступи за Україну виголосили Предстоятель Української православної церкви (Київський патріархат), патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, Предстоятель Української православної церкви, митрополит Київський і всієї України Онуфрій, Верховний архієпископ Києво-Галицький Української греко-католицької церкви Святослав Шевчук, єпископ, ординарій Києво-Житомирської дієцезії Римсько-католицької церкви Віталій Кривицький, Головний рабин Києва та України, Об’єднання іудейських релігійних організацій України Яков Дов Блайх, муфтій Духовного управління мусульман України Тамім Ахмед та старший єпископ Союзу вільних церков християн євангельської віри України Василь Райчинець.

3b189 353e8d146c016bfc9d1e2a3f54d_1 503 555 520_wysiwyg.jpeg

Молитва у День Незалежності України // Прес-служба Президента України
Молитва у День Незалежності України
Прес-служба Президента України

По закінченні виступів хор виконав духовний гімн «Боже Єдиний, Великий, нам Україну храни».

Президентська родина встановила свічки.

В урочистому молебні також взяли участь Голова Верховної Ради України Андрій Парубій, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, члени Уряду, Секретар Ради національної безпеки і оборони  Олександр Турчинов, Голова Київської міської державної адміністрації Віталій Кличко.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+