Слухати

Військові Великої Британії зіграли та станцювали в центрі Києва (ВІДЕО)

24 серпня 2017 - 14:54
Відео оприлюднила на своїй сторінці інтернет-користувачка Xenka Sequoia
Військові Великої Британії зіграли та станцювали в центрі Києва (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Військові Великої Британії, які брали участь у параді до Дня Незалежності, зіграли на волинці та станцювали в центрі Києва.

«Це щось неймовірне!!! Військовий Великої Британії в нас, в центрі Києва, грає на волинці…Слава Україні!», — йдеться в дописі до відео.

Нагадаємо, сьогодні у параді до Дня Незалежності України вперше брали участь представники країн-учасниць НАТО, зокрема Грузії, Великої Британії, Естонії і Латвії.

Військові Великої Британії, які брали участь у параді до Дня Незалежності, зіграли на волинці та станцювали в центрі Києва.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+