Слухати

55 депутатів офіційно відпочивали під час сесії, — КВУ / Новини на Громадському радіо

55 депутатів офіційно відпочивали під час сесії, — КВУ

25 серпня 2017 - 15:17
За інформацією КВУ, троє нардепів перебували у відпустках під час пленарних засідань ВР — Владислав Бухарєв, Михайло Ланьо та Володимир Парасюк

Півсотні народних депутатів офіційно відпочивали під час роботи шостої сесії Верховної Ради. Так, за період із 1 лютого по 21 липня 2017 року 55 народних депутатів скористалися правом на відпустку. Із них 29 — оформили відпустки без збереження заробітної плати.

Про це повідомляє КВУ з посиланням на Апарат Верховної Ради.

Так, за інформацією Комітету виборців України, абсолютна більшість депутатів перебували у відпустках під час днів, відведених для роботи із виборцями чи діяльності в комітетах, однак троє народних депутатів перебували у відпустках й під час пленарних засідань ВР.

Йдеться про Владислава Бухарєва (ВО «Батьківщина»), Михайла Ланьо («Відродження») та Володимира Парасюка (позафракційний).

Упродовж 6 сесії відбулося 65 пленарних засідань ВР. За даними письмової реєстрації, Владислав  Бухарєв відвідав 46 засідань, Михайло Ланьо – 55, Володимир Парасюк – менше половини, 30 засідань.

«При цьому у парламентарів було три великих періоди для відпочинку: напередодні Нового Року (із 24 грудня по 17 січня), упродовж травневих вихідних (з 15 квітня по 16 травня) та під час перерви між сесіями (з 14 липня по 5 вересня)», — зазначив голова КВУ Олексій Кошель.

Таким чином, крім 42 днів офіційної відпустки (згідно із Законом «Про статус народного депутата України»), у політиків було майже 2 місяці на неформальний відпочинок. 

Зауважимо, що наведені вище цифри не враховують депутатів, які офіційно перебували на лікарняному.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+