Слухати

Чоловіка, який вдарив журналіста в РФ в ефірі, засудили до півроку виправних робіт

25 серпня 2017 - 13:50
Йдеться про чоловіка, який на День ВДВ вдарив журналіста, коли той вів репортаж з парку, де відбувалось святкування
Чоловіка, який вдарив журналіста в РФ в ефірі, засудили до півроку виправних робіт / Новини на Громадському радіо

Світовий суд в Москві засудив до шести місяців виправних робіт Олександра Орлова, який вдарив кореспондента телеканалу НТВ Микиту Развозжаева в московському Парку Горького 2 серпня під час прямого ефіру з відзначення Дня ВДВ, передає ТАСС.

«Визнати Орлова винним в скоєнні злочину, передбаченого статтею 116 КК РФ, призначити йому покарання у вигляді шести місяців виправних робіт», — оголосила рішення суддя.

Після оголошення підсудний повідомив, що задоволений вироком. «Вироком задоволений, оскаржити не буду. Я думав, буде гірше. І ще раз прошу вибачення», — сказав Орлов.

Процес проходив в особливому порядку в зв’язку з визнанням фігурантом провини. 

Виправні роботи — вид кримінального покарання, що полягає в примусовому залученні засудженого до праці з відрахуванням з його заробітку в дохід держави певної частини.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+