Слухати

Прикордонники виявили підводний спиртопровід, прокладений з Молдови до України (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Прикордонники виявили підводний спиртопровід, прокладений з Молдови до України (ВІДЕО)

25 серпня 2017 - 14:41
З його допомогою зловмисники, ймовірно, планували незаконно переміщувати спирт з Молдови до України

Учора, 24 серпня, під час моніторингу берегової лінії Кучурганського водосховища (розташоване на кордоні Молдови і Одеської області), прикордонники виявили шланг діаметром 32 мм.

Трубопровід був прокладений з Республіки Молдови до України (на напрямку Дністровськ – Лиманське). З його допомогою зловмисники, ймовірно, планували незаконно переміщувати спирт з Молдови до України.

Про це повідомляють у прес-службі Держприкордонслужби України.

Правоохоронці встановили, що цей трубопровід був встановлений нещодавно та ще не використовувався.

Зазначається, що трубопровід був надійно закріплений на молдовській стороні, тож правоохоронці за допомогою прикордонного катера демонтували лише частину шлангу – до лінії державного кордону. Протяжність вилученої труби склала 540 м.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+