Слухати

У жителів «ЛНР» на роботі стали вимагати чеки про оплату комуналки

25 серпня 2017 - 16:51
Від керівників «держустанов» вимагають проведення бесід з підлеглими, щоб ті платили за комунальні послуги
У жителів «ЛНР» на роботі стали вимагати чеки про оплату комуналки / Новини на Громадському радіо

В непідконтрольному Луганську у працівників «держустанов» стали запитувати докази того, що вони оплатили комунальні послуги, пише «Реальна газета» з посиланням на соцмережі.

Інтернет-користувачі, які живуть в Луганську, повідомили, що у працівників «державних» установ стали вимагати копії квитанцій про оплату комунальних послуг. 

Крім того, жителі ОРЛО опублікували фото документа, адресованого керівникам державних установ з вимогою провести «роз’яснювальну роботу» зі співробітниками з приводу своєчасної оплати комунальних послуг.

«З метою проведення роботи по зменшенню заборгованості за спожиті житлово-комунальні послуги, за дорученням Глави Луганської народної Республіки, яке він дав на апаратній нараді 14.08.2017, переконливо просить Вас як керівників профільних установ, провести роз’яснювальну роботу з співробітниками з метою здійснення ними регулярної оплати спожитих житлово-комунальних послуг та погашення заборгованості, в тому числі шляхом укладення договору про її реструктуризацію », — йдеться в документі.

Які заходи будуть застосовані до боржників або до тих, хто не надав чеки про оплату, невідомо.

rozporyadzhennya.jpg

Керівників "держустанов" змушують проводити бесіди з працівниками // Реальная газета
Керівників «держустанов» змушують проводити бесіди з працівниками
Реальная газета

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+