Слухати

Безпілотні автобуси в Таллінні почали порушувати правила руху / Новини на Громадському радіо

Безпілотні автобуси в Таллінні почали порушувати правила руху

26 серпня 2017 - 09:36
Автобуси без водіїв в столиці Естонії Таллінні запустили в тестовому режимі місяць тому. До кінця літа фахівці уважно стежать за правильною роботою новаторського цивільного транспорту

Безпілотні автобуси в Таллінні, які в якості експерименту запустили місяць тому, рухаються по маршруту «Котел культури – бульвар Мері» і перевозять всіх бажаючих абсолютно безкоштовно. Кожен автобус вміщає 8 пасажирів. Їх максимальна швидкість – 60 км/год, але в тестовий період обмежена до 20-ти км/год, пише maximum.fm.

Днями один з безпілотників проїхав на червоне світло, а інший автобус не поступився дорогою поліцейському автомобілю, що їхав з включеною сиреною. Обидва інциденти були зафіксовані на перехресті бульвару Мері, так як решта маршруту пролягає через покинуті трамвайні колії, де трафік не їздить.

Міська влада підтвердила, що встановлене програмне забезпечення може не звертати уваги на спецтранспорт. Але за рухом автобусів весь час стежить спеціальна людина, яка має втрутитися і загальмувати транспортний засіб. У мерії обіцяють розібратися, чому цього не сталося.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+