Слухати

Користувачі Facebook по всьому світу не можуть зайти у свої аккаунти  / Новини на Громадському радіо

Користувачі Facebook по всьому світу не можуть зайти у свої аккаунти

26 серпня 2017 - 18:22
Сьогодні, 26 серпня, велика кількість користувачів соціальної мережі не змогли зайти у свої аккаунти

Велика кількість користувачів з різних куточків світу не можуть завантажити сторінку Facebook на ноутбуках та смартфонах.

Поки що невідомо, що саме спричинило таку проблему. Можливо, інцидент пов’язаний з DDos-атакою або іншою хакерською атакою. Наразі — це одна з найбільших проблем із Фейсбуком за останній рік, - передає Independent 

Down Detector, сайт, що відслідковує «падіння» сайтів, зафіксував, що велика частина користувачів не змогла зайти на сайт о 14:15 (12:15 за київським часом). 

Більшість користувачів взагалі не змогла завантажити сторінку або зайти у свій аккаунт. Дехто міг зайти на власну сторінку, але без опції завантаження картинок, постів або надсилання повідомлень. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+