Слухати

New York Times: надання летальної зброї Україні може стати «смертельною помилкою» США / Новини на Громадському радіо

New York Times: надання летальної зброї Україні може стати «смертельною помилкою» США

26 серпня 2017 - 12:55
Американський експерт Академії державної політики при Інституті Кеннана у своєму блозі оцінив надання летальної зброї Україні від США

Рішення про надання летальної зброї Україні може призвести США до «непрямої війни з Москвою», у якій Вашингтон «не готовий перемогти».

Про це написав американський експерт Майкл Кофман на сторінках New York Times.

«Теоретично, допомога Україні викликає захоплення, але відсутність публічної дискусії та раптовість цього оголошення викликає занепокоєння. У той час, як озброєння Києва може виглядати легкою політичною перемогою, це може бути поганою політикою», — каже Кофман.

Він оцінює можливі плани Вашингтона надати Україні протитанкової зброї на 50 мільйонів доларів.

Як повідомляло Громадське радіо, нардеп Мустафа Найєм сказав, що Україна навіть за умови постачань зброї зі США не зможе оголосити війну.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+