Слухати

Крокуємо до мирного життя, — Порошенко про освіту на Донбасі / Новини на Громадському радіо

Крокуємо до мирного життя, — Порошенко про освіту на Донбасі

28 серпня 2017 - 16:23
Сьогодні 28 серпня президент України Петро Порошенко заявив про відновлення шкіл на Донбасі та виділення коштів на підвищення кваліфікації вчителів

«У 2018 плануємо виділити 520 млн. грн. на підвищення кваліфікації вчителів, які навчатимуть першокласників Нової української школи. Сьогодні ми відкриваємо три кардинально реконструйовані школи на Донеччині. Символічно, що це відбувається напередодні Дня знань», — написав Петро Порошенко у Twitter.

Він заявив, що розбудова мирного життя на Донасі триває поступово.

«Важливо, що останнім часом ми приїжджаємо на Донбас не тільки перевіряти обороноздатність, а і демонструвати кроки у відродженні регіону», — написав президент.

Порошенко додав, що досі працює дистанційна програма навчання для учнів з окупованих територій.

«Важливо, щоб вони долучались до освітнього процесу», — написав гарант.

Як повідомляло Громадське радіо, зафіксовано 13 обстрілів з початку доби під час «шкільного перемир’я».

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+