Слухати

Проект перекриття вулиці Ярославів Вал в Києві направили до доопрацювання

28 серпня 2017 - 09:18
Вулиця Ярославів Вал може стати пішохідною в кінці вересня після внесення змін у початковий задум
Проект перекриття вулиці Ярославів Вал в Києві направили до доопрацювання / Новини на Громадському радіо

Вулиця Ярославів Вал може стати пішохідною в кінці вересня. Йдеться про ділянку в 40 метрів між вулицями Стрілецька таі Івана Франка.
Його планували перекрити ще до Дня Незалежності, а відрізок від вулиці Франка до Володимирської — зробити двостороннім для проїзду транспорту, передає «Сегодня».

Але, як пояснили в КМДА, проект пішохідного Ярославового Валу, розроблений спільно міська влада і «Агентами Змiн», потребує доопрацювання.

Перекриття частини вулиці Ярославів Вал — це тимчасовий експеримент, який повинен підтвердити або спростувати гіпотезу, що ліквідація транзиту транспорту покращить умови для пішоходів, зробить вулицю більш привабливою для киян і туристів, пожвавить локальний бізнес, а також зменшить пробки в центрі.


А в КМДА  пояснили: «Запропоновані «Агентами Змiн» варіанти перекриття не були достатньо гарними, щоб їх можна було втілити зараз. Необхідно створити концептуальне місце, а не просто закрити вулицю для проїзду авто».

Серед киян ідея пішохідної ділянки на Ярославовому Валу викликала неоднозначну реакцію. Зареєстрована навіть петиція з проханням на адресу Київради не перекривати тут рух. «Введення експерименту збігається з початком навчального року, коли кількість авто на дорогах Києва збільшується вдвічі», — написав автор петиції Ігор Багнюк. За шість днів вона набрала близько 100 голосів з необхідних 10 тисяч для розгляду міській владі.
 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+