Слухати

У Кенії ввели заборону на виготовлення та використання поліетиленових пакетів / Новини на Громадському радіо

У Кенії ввели заборону на виготовлення та використання поліетиленових пакетів

28 серпня 2017 - 08:25
За покупку, виготовлення, продаж і використання пакетів в цієї африканській країні загрожує штраф до $38 тис, або тюремне ув'язнення на термін до чотирьох років

У Кенії набула чинності заборона на поліетиленові пакети, повідомляє ВВС. Згідно із законом за покупку, виготовлення, продаж і використання пакетів загрожує штраф до $38 тис, або тюремне ув’язнення на термін до чотирьох років.

В уряді заявили, що заборона допоможе захистити навколишнє середовище.

У той же час виробники поліетиленових пакетів стверджують, що через заборону роботу втратять близько 80 тис. людей. Відзначається, що кенійці використовують 24 млн пакетів в місяць. Це третя спроба за останні 10 років заборонити пластикові пакети в Кенії.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+