Слухати

У СІЗО Чернігова до смерті забили в’язня

28 серпня 2017 - 11:58
Прокуратура заявила, що внаслідок незабезпечення належного нагляду та контролю за поведінкою ув’язнених стало можливим виникнення конфліктної ситуації між в’язнями та бійки
У СІЗО Чернігова до смерті забили в’язня / Новини на Громадському радіо

У Чернігівській області прокуратура зареєструвала кримінальні провадження за фактами умисного вбивства в’язня та службового недбальства правоохоронців. Про це повідомляється у прес-службі прокуратури.

«Перевіркою з’ясовано, що внаслідок незабезпечення належного нагляду та контролю за поведінкою ув’язнених в одній з дільниць установи стало можливим виникнення конфліктної ситуації між в’язнями та бійки», — йдеться у повідомленні.

Наразі обставини смерті в’язня досліджуються у кримінальному провадженні. Цей злочин попереднью кваліфікують як «умисне вбивство».

Водночас для повної оцінки повноти виконання службових обов’язків персоналом СІЗО прокурор ініціював справу за кваліфікацією «службова недбалість».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+