Слухати

У США створили сайт, який працює тільки в режимі «offline» / Новини на Громадському радіо

У США створили сайт, який працює тільки в режимі «offline»

28 серпня 2017 - 11:50
Контент, розміщений на сторінці, можна переглянути тільки за умови, що користувач відключає доступ до мережі

Розробник компанії Formidable Кріс Болін створив сайт, який працює тільки в режимі «offline»

Якщо зайти на сайт, користувач побачить повідомлення з проханням відключитися від мережі. Після того, як користувач вимикає інтернет, сайт скеровує його на сторінку з посланням від Кріса Боліна.

У ньому автор мотивує читачів частіше виходити в офлайн, оскільки в мережі є багато відволікаючих факторів й це погано впливає на продуктивність

«Ця сторінка є експериментом у цій сфері: а що, якщо певний контент вимагає від нас відключення від мережі? Якби читачі могли зосереджуватися так, аби читати книгу кілька годин поспіль і отримувати від цього незрівнянне задоволення? Якби автори могли поєднувати цю можливість із сучасними пристроями? Наші телефони та ноутбуки — чудові майданчики для креативного контенту, якби тільки ми могли б приборкати нашу власну увагу», — написав розробник у своєму посланні.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+