Слухати

Україна і Польща створять спільний музейний простір

29 серпня 2017 - 17:00
У рамках співробітництва планують відреставрувати Чорну кам'яницю у центрі Львова, а також створити інфраструктуру гірського туризму для людей з особливими потребами
Україна і Польща створять спільний музейний простір / Новини на Громадському радіо

Більше 1,7 млн євро планують використати на створення спільного українсько-польського музейного простору, повідомляє Урядовий портал. Проект передбачає проведення спільних виставок, тренінги та круглих столів для музейників Львова та Любліна та стажування реставраторів.

Велику увагу у рамках проекту приділяють розвитку Карпатської макроекономічної стратегії. Цей гірський регіон є проблемним з точки зору забезпечення прав людей з особливими потребами. Для вирішення цієї проблеми Львівська ОДА ініціювала проект «Гори, доступні для всіх: розвиток туристичної інфраструктури». Проект передбачає забезпечення доступу до об’єктів інфраструктури активного туризму для маломобільних груп населення.

Проект відбувається у рамках програми українсько-польсько-білоруського культурного співробітництва у 2014-2020 рр.. Кошторис програми становить трохи більше 200 млн євро, з яких 183 млн євро (кошти ЄС) можуть бути спрямовані на підтримку проектів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+